Kadiköy Yasam Huzurevi ve Bakımevi
Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam

Etkinliklerimiz

AYRICALIKLI ETKİNLİKLER

Doğum Günü Partileri : Ay içinde doğan sakinlerin doğum günü kutlaması ailemizden sayılan yakınlar ve sivil diğer güçlerin katılımı ile gerçekleştirilmektedir.Bu faaliyet sakinlerimizi en çok ilgilendiren , katılımın en coşkulu olduğu etkinliklerin başında gelmektedir.

Çoğunlukla canlı müziğin eşlik ettiği kutlamada, adı anons edilen sakinin pasta mumunu söndürürkenki mutluluğu kolay yakalanamayacak anlardan birini oluşturmaktadır.Rahatsızlığı nedeniyle kutlamaya katılamayan sakinlerimiz için tören, yakınları ile birlikte odalarında yapılmaktadır.

PİKNİK - GEZİ- ZİYARET- EĞLENCE

Bahar-yaz piknikleri : Mangalımız, sazımız ve tabiat ananın yeşerttiği coşkumuzla gerçekleştirilen bahar-yaz piknikleri tadı hep damaklarda kalan etkinliklerimizden.

Sinema, Tiyatro, konser, yemek davetleri, çarşı vb. geziler :Bu faaliyetlerimiz gönüllü katkı ve katılıma açık tutulmaktadır.

Günlük yaşam ve ayrıcalıklı etkinliklerin tümü Sosyal Hizmet Uzmanımız sorumluluğunda geliştirilmekte ve gerçekleştirilmektedir.

 

Kadıköy Yaşam Huzurevi 2017 el sanatları sergimiz den kareler.

 


Etiketler : , bakım merkezi , bakım merkezleri , özel bakım merkezi , özel bakım merkezleri , yaşlı bakımevi , yaşlı bakım evi , yaşlı bakımevleri , yaşlı bakım merkezi , yaşlı bakım merkezleri , yaşlı evi , yaşlılar evi , yaşlı bakım , yaşlı bakımı , yaşlı evleri , gündüz bakımevi


Copyright © Kadiköy Yasam Huzurevi ve Bakımevi - Tüm Hakları Saklıdır. | web tasarım | seo