Kadiköy Yasam Huzurevi ve Bakımevi
Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam Kadıköy Yaşam

Maltepe

Huzurevimizde hizmet üç ayrı ünitede verilmektedir!

Birinci Ünite , yaşamını daha az destekle sürdüren sakinlerden oluşmaktadır.Burada ev sistemi esas alınarak, sakinler arasında iletişime olanak tanımak amacıyla biri daha büyük olmak üzere 2 kafeterya bulunmaktadır. Büyük kafeterya günlük yaşam içindeki zaman diliminde tüm sakinleri kucaklamakta, sürekli çay ve ikindi kahvaltısı servisleri dışında okuma,çeşitli oyunlar (tavla, okey, iskambil,kelime türetme vb.) doğum günü-özel günler partileri, ziyaretçi kabul ve ağırlama gibi faaliyetlere ev sahipliği yapmaktadır.Küçük kafeterya ise ikinci katta yer almakta, yemek ve dinlenme amaçlı olarak kullanılmaktadır.Yemeğini salonda yemek istemeyen sakinlerimiz için oda servisi yapılmakta, ayrıca yemeğini kendisi yiyemeyenler için yemek, elemanlarımızca yedirilmektedir.

İkinci Ünite, yaşamını daha çok destekle sürdürebilen sakinlere (alzheimer, demans, parkinson hastaları ile yatağa bağımlı, hastane sonrası özel bakım gerektiren vb.) hizmet götürülmektedir. Bu birimde beslenme oda servisi ile gerçekleştirilmekte, çoğunlukla yemek tarafımızca yedirilmektedir.
Üçüncü Ünite kendi işini kendi yapabilen yaşlılarımız kalmaktadır.

Sayılan tüm hizmetler tek-iki-ÜÇ-dört kişilik odalar ile özel bakım odalarında 24 saat sistemi esas alınarak , yaşlı bakımı konusunda eğitimli elemanlarca yürütülmektedir.

Huzur Evimiz:
- Deniz ve ormanı kucaklayan 1,2,3 ve 4 kişilik odalar
- Tüm odalarda banyo, wc, telefon, tv ve buzdolabı
- Sinema salonu, boş zamanı değerlendirme sanat atölyeleri,
- Fizik tedavi ünitesi
- Hastane sonrası özel bakım odaları
- 24 saat sağlık ve bakım hizmeti
- 24 saat ambulans hizmeti
- Hobi odaları, geniş oturma salonları
- Açık ve kapalı teras
-8000 m2bahçe 300 çeşit ağaç
- Sedye asansörü ve küçük asansör ve 80 kişilik uzman ekibiyle hizmetinizdedir.


Etiketler : huzurevi , huzur evi , bakımevi , bakım evi , bakımevleri , bakım evleri , özel huzurevi , özel huzur evi , huzurevleri , huzur evleri , huzurevleri istanbul , huzur evleri istanbul , istanbul huzurevleri , istanbul huzur evleri , huzurevi istanbul , özel huzur evi , özel huzurevleri , huzurevi fiyatları ,


Copyright © Kadiköy Yasam Huzurevi ve Bakımevi - Tüm Hakları Saklıdır. | web tasarım | seo