Huzurevimiz 
;

Kuruluşumuz 2005 Yılında Zümrütevlr Mah. Seher Sok. No:15 Maltepe İstanbul adresinde 53 kapasite ile Huzurevi, 146 kapasite ile de bakımevi, toplam 199 kapasiteyle hizmete başlamış. İkinci şubemiz 2010 yılında 218 kapasite ile Ferhatpaşa mahallesi, Gazipaşa caddesi no 116 Ataşehir de açılmıştır.

 Amaç : 

Biz kurucu temsilcisi olarak hizmetlerimizi, topluma bir sosyal hizmet olarak görüp: Amacımız bakım sunduğumuz yaşlı ve yakınlarının, öncelikle huzur ve refahlarını gözeterek en kaliteli hizmeti sunmak, yaşlılarımızı yaşama bağlamak, aile sıcaklığını aratmayacak, saygı ve sevgi dolu sıcak ilişkiler yumağı içinde sağlık ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamaktır. İki şubemiz de toplam 270 yaşlıya hizmet verilmektedir.

İki şubede toplam 80 personel istihdam etmekte ve personelin hak ve hukukunu koruyarak; aile bütünlüğünün devamını sağlamaktır.

İnsan ilişkilerimizde kişisel farklılıklar dikkate alınmadan, sevgiyi, paylaşmayı, kardeşliği ve dostluğu hissettirmek ve yaşatmak, geniş ailemizin kurumumuz çatısı altında devamını sürdürmektir.

Hizmet Alan Grup : 

Kurumumuzda ağırlıklı olarak Alzheimer, demans, Parkinson, felçli ve hastane sonrası bakım hizmeti alan yaşlılar ile sosyal ve fiziksel ihtiyaç içinde olan sağlıklı yaşlılara yatılı olarak yirmidört saat barınma, beslenme, sağlık, öz bakım ve sosyal etkinlikler hizmeti sunulmaktadır.

Uzman personel ile günlük ,haftalık ve aylık toplantılar düzenler; yaşlılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerimizi planlar ve uygularız.