Vizyonumuz ;

Yaşam huzurevimizde her gün olduğu gibi yıllar sonrada bir bahar sabahı güne güler yüz sevgimizle ve öpücüklerimizle yaşlılarımız uyandırılacaktır. Yaşlılarımızı daha çok mutlu etmek hayata bağlamak amacıyla programlar yapmak ve sürdürmek.

Yaşam evimizin hizmet sektöründe öncü olması, Yaşam evimizin çatısı altında bulunan tüm yaşlılarımız, yaşlı yakınlarımız, personelimiz ve ailelerinin daha çok mutlu paylaşımcı yaşama dolu dolu bakmak. Yaşam huzurevinde verilen hizmetin planlanmasında ve örnek teşkil etmek bu alanda tek olmak.

Misyonumuz ;

Yaşam huzurevine gelen tüm konuklarımız ve misafirlerimizin , ihtiyaçlarını anlamaya ve doğru bilgilendirmeye çözümler üreterek yardımcı olmaya sevgi ve saygıya dayalı başarıyı hedefleyerek gelen misafirlerimizin çoğunluğunu sağlamak.

Değerlerimiz: Hizmetimizi ,bilinçli, eğitimli personelle en doğru şekilde gönlümüzü vererek evimiz gibi sahiplenmek.

Sözümüzün eri olmak, verilen sözleri mutlaka yerine getirmek ,sonuçlarını paylaşmak.

Y aşlı bakım, hijyende ve tavır  davranışlarla ilgili tüm personelin katılımıyla toplantılar ve semireler düzenleyerek sürekliliği geliştirmek. Yaşam evimizde yaşlı ve yaşlı yakınları ile tüm ilişkilerimiz dürüst, şeffaf ve tutarlı davranış bu davranışlarımızla, güvene dayalı yıllar sonrada unutulmamak dileği ile ilişkiler kurarız.

Yaşam huzurevi olmak: İdareci ve personelimizin ortak hedefi yaşlılarımızın refahı,öz güvende olmalarını, memnun ve mutlu etmek, bunun için el birliği ile gönülden  çalışır birbirimiz taktir ederiz